f
s
f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Follow Me
TOP
Image Alt

Partnerlerimiz

ITAKA 1989 yılında kurulmuştur.  2009 yılından itibaren Polonya’nın Turizm sektörüne yön veren lider bir şirket
olmuştur. Sektöründe yıllarca ‘’ market lideri’’ pozisyonunu korumuştur. ITAKA’nın bu başarısı kolay bir şekilde gelmemiştir. Bu başarının arkasında; yılların birikim ve deneyimli çalışmaları ve bunun yanı sıra kendisini her daim geliştirerek toplumun ihtiyaçlarına yerinde cevap veren bir şirket olma arzusu ITAKA’yı bu günlere getirmiştir. ITAKA bu tutkuyla büyümüş ve sadece gelir odaklı değil aynı zamanda misafirlerinin tatil hayalleri ve isteklerine hizmet eden bir marka olmuştur. ITAKA’nın hizmet verdiği başlıca alanlar arasında en önemlisi dış turizmi geliştirme, yurt dışı turlar ve yeni destinasyonlar yaratarak bu destinasyonlara direk charter uçaklarının organize edilmesi en önemli faaliyet alanlarındandır. Günümüzde ITAKA 100’ den fazla destinasyona tatil imkânı sunmakta olup her yıl çıkardığı iki katalog ile YAZ ve KIŞ mevsimlerinde misafirlerine sayısız tatil deneyimleri sunmaktadır. 2010 yılında hayata geçirdiği ITAKA & GALA kataloğuyla misafirlerine      ‘’ Şöhretler gibi seyahat edin ‘’ mottosu altında lüks tatil deneyimleri sunmaktadır.

Čedok markası Çek Seyahat Acenteleri arasında en eskilerinden biri olup 1920 yılından beri faaliyet göstermektedir. Şirketinin bugünkü markası Čedok (Çekoslovak gezi ve Seyahat Acentesi) kısaltılmalarından yola çıkarak ilk olarak bu markayı 1926 yılında kullanmış olup, o tarihten bu zamana kadar geçen süreçte yenilik ve başarı sembolü haline gelmiştir.

Čedok,1920’lerde Çek turistlere Dalmaçya kıyılarında seyahat etme imkanını sunmak için kurulmuştur.  1930 yıllarının ortalarında Çekoslovakya’ya gelen yabancı turistler için güvenilir bir firma olarak iç pazarda güçlü bir konuma gelmiş ve her türlü bilet satış hizmetleri vermiştir.

1948’den 1989’a kadar geçen millileştirme döneminde Čedok devletin tekeline geçmiştir.

Şirketin tarihinin en önemli temel taşlarından biri, Čedok’un çoğunluğunun sahibi olan Unimex Group’un 1995 yılında şirket hisselerinin çoğuna sahip olmasıdır. Yeni Čedok dönemi bu süreçle birlikte başlamış, şirketin modernleşmesi ve tamamen müşteri odaklı bir seyahat acentesine dönüşme süreci gerçekleştirilmiştir.

2007’nin sonunda, şirketin çoğunluk hissesi ABD’de güçlü bir yatırımcı olan ODIEN Group’a geçmiştir.  ODIEN, Unimex’den Čedok’un % 98 hissesini almıştır.

Ağustos 2016’yılında Čedok, Polonya, Orta & Doğu Avrupa’nın en büyük seyahat acentesi olan Itaka tarafından alınmıştır. Itaka’nın stratejik yatırım planları doğrultusunda Čedok – Çek müşterilerine eşsiz ve en iyi fiyatları sunarak müşteri memnuniyetini geliştirmeyi hedeflememektedir.

Friendship Travel 1999 yılında kurulmuş ve ilk destinasyon olarak operasyonunu Türkiye’ye gerçekleştirmiştir. Bu tarihten buyana son 20 yılda şirket operasyonunu genişletip dünyanın güzide yerlerini misafirlerinin hizmetine sunmuştur.

Friendship Travel tek başına seyahat eden misafirlerinin beklentilerini ve bu beklentileri nasıl karşılayacağını çok iyi bilmektedir. Friendship Travel misafirlerinin tatillerinden memnun bir şekilde ayrılmaları için kendisini işine adamış bir ekiple çalışmaktadır. Hosteslerimiz misafirlerimizin rahat, keyifli bir tatil geçirmelerini, lezzetli yemekleri tatmaları ve her daim misafirlerimiz olması için büyük uğraş vermektedir.

Şirketin değerleri kuruluşundan beri hiç değişmemiştir ve kendisini tek başına seyahat eden misafirlerin tatil beklentilerini nasıl geliştirmek konusunda daima çalışmaktadır. Bu özverili çalışmalar sonrasında Britanya Seyahat Ödülleri tarafından birden fazla ödül almıştır. Friendship olarak misafirlerimize kısa yurt dışı turları, deniz tatili, macera ve Karayiplerde lüx bir kaçıştan her kesime uyacak tatil deneyimlerini sunmaktadır.

Tatilcilerin yol arkadaşı, gezginlerin daimî başlangıç noktası Jolly Tur bugün tatil severlerin desteğiyle sektörün trendlerini belirleyen, başarıları ödüllerle onurlandırılan ve tatil dendiğinde akla ilk gelen marka konumuna yükselmiştir. Kuruluşundan bugüne izlediği doğru ve dürüst hizmet politikaları, yapılan alt yapı ve teknoloji yatırımları ile günden güne büyüyerek yoluna devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanan Jolly Tur’un tecrübeli çalışanları, bu ilke doğrultusunda ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmek ve sizlere unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaya her gün, her saat devam etmektedir. Türkiye genelindeki güçlü otel bağlantıları ve online olarak birbirine bağlı 600’ü aşkın satış noktası ile geniş bir hizmet ağına sahip olan Jolly Tur 3500 kişiyi bulan dev kadrosuyla, her zaman en kaliteli ürünü, uygun fiyat avantajları ile misafirlerine sunmayı hedef edinmiştir.

Register Now!

Join the SetSail community today & set up a free account.