f
s
f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Follow Me
TOP
Image Alt

Kariyer

Traveyo olarak, misafir ve tur operatörlerimize sürdürebilir kaliteli hizmet ve ``hayal ettikleri seyahat deneyimlerini`` sunabilmek için en önemli kaynağımızın takım arkadaşlarımız olduğuna inanıyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana geçen süreçte yola çıktığımız takım arkadaşlarımız ve aramıza yeni katılanlarla birlikte, değişen ülke ve dünya koşullarının gerektirdiği dinamizmi ve hedefleri kurum kültürümüze dâhil etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Traveyo 2018 yılında kurulmuş küçük bir ailedir. Değerlerimiz arasında iç iletişimi sürekli kılmak, takım arkadaşlarımıza verdiği değeri hissettirmek ve markaya olan bağlılığını artırmak amacı ile gerekli eğitim ve etkinlikler gerçekleştirerek ‘’ Korku kültürü olan yerde sadakat, sevgi ve güven olmaz ‘’ felsefesinden yola çıkmıştır. Bu gaye doğrultusunda, Hayat Amacımız ve Gelecek Hayalimizi gerçekleştirmek adına şirketimiz bünyesinde kişisel eğitim ve seminerler düzenlenmektedir.

Davranışlarımız ;

İş Ahlakı  Etik Yaklaşımlar  Hoşgörü Etkin İletişim  Planlama ve Organizasyon Takım Çalışması Sorumluluk  Empati  Ülke Sevgisi  Ticari Farkındalık  Karar Alma  Esneklik ve Değişime açıklık

İş Fırsatlarımız ;

İş ilanlarımız, kurumsal web sayfamızın yanı sıra kurumsal sosyal medya kanallarımızdan yayımlanmaktadır. İş başvurularınızı kariyer@traveyo.com eposta adresine gönderebilirsiniz.

Eğitim ve Kariyer Olanaklarımız ;

Eğitim – Seminer yollarıyla aramıza yeni katılan çalışma arkadaşımızın öncelikle şirkete adapte olması, kurum kültürünü benimsemesi ve deneme sürecinde performansı ve diğer takım arkadaşlarımıza olan uyumu çok önem göstermekte olup, işe alım bütün takım arkadaşların rızası ile gerçekleşmektedir. Farklı yaklaşım ve yaptığımız işin en iyisini yapabilme arzusu çerçevesinde hem kendimizi hem de takım arkadaşlarımızı görevlerinde gerekli yetkinlikleri geliştirmeleri sağlıyoruz.

Register Now!

Join the SetSail community today & set up a free account.