f
s
f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Follow Me
TOP
Image Alt

Hikayemiz

Ülkemizin uluslararası kısa kodu ‘’TR’’ ve seyahat anlamına gelen ‘’Travel’’ kelimelerini içinde bulunduran markamız; dinamik, seyahat etmesini seven, farklı yaklaşımlarıyla ülke Turizmine değer katmaya çalışan bir marka olma amacında kurulmuştur. Marka rengimiz ülkemizin de tanıtım rengi olan Turkuazdır.

Kalite / Tutku ;

Traveyo markasının adının geçtiği her yerde en iyisi olmak gerektiğinin bilincindeyiz. Tüm verdiğimiz hizmet ve etkinliklerimizde örnek bir imaj sergilemek isteriz.

Dürüstlük-Güven ;

Traveyo olarak yaptığımız her faaliyetin adil, dürüst, şeffaf bir şekilde yapılması gerektiğine inanıyoruz. Çalışanlarımızla, müşterilerimizle ve tüm paydaşlarımızla güvene dayalı ilişkiler kurarız. Verdiğimiz sözleri zamanında eksiksiz olarak yerine getirir ve tüm paydaşlarımızın sorunlarını sahiplenir, sonuca ulaştırır ve takip ederiz.

Yenilikçilik / Girişimcilik ;

Traveyo olarak bizler mevcutla ve geleneksel olanla yetinmeyip sürekli değişim ve yenilenme anlayışına sahip çalışmalar gerçekleştiririz. Yaptığımız her işi tutku ile gerçekleştiririz. Tüm etkinliklerimizde; daha yeni, daha hızlı ve farklı iş yapma cesaretini gösteririz.

Duyarlılık / Çevre ;

Ülkemize, çevremize doğaya ve insanlığa karşı duyarlıyız. Sürdürülebilir yaşamı destekleriz. Çalışanlarımızla, müşterilerimizle ve tüm paydaşlarımızla empati kurarız. İnsanların özgürlüklüklerine saygı gösteririz.

Register Now!

Join the SetSail community today & set up a free account.