English >
info@traveyo.com 0 242 349 25 26
OUR STORY
 

Ülkemizin uluslararası kısa kodu ‘’TR’’ ve seyahat anlamına gelen ‘’Travel’’ kelimelerini içinde bulunduran markamız; dinamik, seyahat etmesini seven, farklı yaklaşımlarıyla ülke Turizmine değer katmaya çalışan bir marka olma amacında kurulmuştur. Marka rengimiz ülkemizin de tanıtım rengi olan Turkuazdır.

 

Kalite / Tutku ; Traveyo isminin geçtiği her yerde en iyisi olmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Verdiğimiz tüm hizmetlerde ve gerçekleştirdiğimiz tüm operasyonlarda, örnek bir imaj sergilemek gayretindeyiz.


Güven / Dürüstlük / Saygı ; Traveyo olarak yaptığımız her faaliyetin adil, dürüst, şeffaf bir şekilde yapılması gerektiğine inanıyoruz. Çalışanlarımızla, müşterilerimizle ve tüm paydaşlarımızla güvene dayalı ilişkiler kurarız. Verdiğimiz sözleri zamanında eksiksiz olarak yerine getirir, tüm paydaşlarımızın sorunlarını sahiplenir, sonuca ulaştırır ve takip ederiz.

Yenilikçilik / Girişimcilik ; Traveyo ailesi olarak bizler , mevcutla ve geleneksel olanla yetinmeyip, sürekli ve değişim ve yenilenme anlayışına sahip çalışmalar gerçekleştiririz. Tüm işlerimizi daha yeni, daha hızlı ve daha farklı yapma gayreti içerisindeyiz.


Duyarlılık / Sürdürülebilirlik ; Ülkemizin değer yargılarına, doğaya ve insanlığa karşı duyarlılık olarak sürdürülebilir yaşamı destekleriz. Bu deneyimlerimizi; çalışma arkadaşlarımız, müşterilerimiz ve paydaşlarımızla birlikte empati kurarak hayata geçiririz.